Ziua lucrătorului din învățământ!
În data de 4 octombrie 2019, cadrele didactice și toți lucrătorii din instituția noastră au avut parte de un frumos concert din partea elevilor! Sărbătoriții au fost delectați cu muzică bună, cuvinte frumoase și calde felicitări! Noi vă dorim multă sănătate, răbdare și la mai multe succese împreună cu elevii noștri! La mulți ani!







