Seminar raional cu participarea colegilor din România!
La data de 11 aprilie 2019, în incinta Școlii primare-grădiniță din Mereni a avut loc seminarul raional al cadrelor didactice cu tematica „Dezvoltarea multiplelor inteligențe ale elevilor în cadrul procesului educațional”. La seminar au participat atât cadrele didactice din raion cât și colegi de breaslă din județul Vaslui, România! Oaspeții au fost întâmpinați cu pâine și sare și o horă mare de sărbătoare! Aducem mulțumiri managerilor și cadrelor didactice care au contribuit la desfășurarea seminarului la un nivel foarte înalt! Mai jos aveți prezentate secvențe din cadrul seminarului!






















