Mulțumim România!

Elevii claselor I-IV din instituția noastră anul acesta au beneficiat de o donație din partea Guvernul României României!
În acest context, vrem să aducem sincere mulțumiri poporului român, domnului Klaus Iohannis – președintele României, Guvernul Romaniei, Departamentul pentru Relația cu Republica Moldova, secretarului de stat al DRRM dlui Adrian Dupu, pentru ajutorul acordat sistemului de învățământ din Republica Moldova!