Primul sunet de clopoțel, în anul școlar 2019 – 2020!
La data de 2 septembrie 2019, tradițional în instituția noastră a răsunat primul sunet de clopoțel pentru elevii claselor O-IV!
Anul acesta au pășit pragul instituției în clasa I un număr de 57 de elevi!
Suntem bucuroți dragi elevi că ați revenit sănătoși, plini de energie și dornici de a învăța în noul an de studiu 2019-2020, succese!






























